Kohvik Kooki Tahad? on armas väike kohvik Elva kesklinnas, kus ootavad Sind ahjusoojad pirukad, imelised koogid ja tordid.

  • 14.02 teeb Kooki tahad? oma klientidele armsate inimeste meelespidamise lihtsamaks ja on koostöös Männilinna lillede ja fotograaf Familiisiga koostanud Sinu jaoks ilusad kinkekarbid. Karp sisaldab: käsitöö trühvleid, makroone, pavlovat, maasikaid šokolaadis, minikooki ja lilleseadet. Lisaks võimalik soetada sõbrapäeva hinnaga fotosessioon. Karbi hind koos fotosessiooniga on 65 € ja ilma 30 €.
  • 24.02 on võimalik maitsta Vabariigi aastapäeva puhul erinevaid soolaseid ja magusaid vaagnaid. Soolane vaagen neljale inimesele sisaldab: täidetud mune, singirulle, pisikesi kotlette, kurki ja juustupalle (15,50 €). Samuti neljale inimesele mõeldud magusalt vaagnalt võib leida: tassikooke, tuuletaskuid kamavahuga ja kohupiimapalle (14 €).
  • 01.03 pärast vastlaliugude ootab kohvik nautima traditsioonilisi moosi ja vahukoorega vastlakukleid. Eripakkumisena on võimalik tellida ka hernesuppi ning soolaseid hernevahu ja maasuitsusingiga kukleid.